Co może zaoferować Państwu Szkoła Australlingua?

W swoim grafiku mamy zarówno zajęcia z grupami kilkuosobowymi (na wszystkich poziomach zaawansowania), jak również sesje indywidualne. Wszystko zależy od predyspozycji i potrzeb danej osoby, która się u nas szkoli. Personifikujemy swój przekaz na każdym etapie kooperacji, by mieć pewność, że wykorzystujemy maksimum potencjału każdego kursanta. Szczególnie zależy nam, aby kursanci jak najszybciej zaczęli myśleć w języku angielskim, bo wtedy nauka poprzez Direct Method for English staje się niesamowitą przygodą, pełną semantycznych odkryć! Tym bardziej, że nasza szkoła zarządzana jest przez specjalistkę w swoim fachu: magister Filologii angielskiej Uniwersytetu Wrocławskiego. Osobę, która swoją znajomość języka angielskiego i bogate doświadczenie zdobyła ucząc się w Glen Eira College, Melbourne, Australia. Wieloletnie doświadczenie dydaktyczne w połączeniu z najnowszą technika nauczania daje gwarancję szybkich postępów w nauce. W ramach naszego nauczania oferujemy całodobowy dostęp do platformy internetowej, która umożliwia utrwalanie wiadomości o każdej porze dnia i nocy. Program obejmuje następujące moduły: dyktanda, słownictwo oraz ćwiczenia gramatyczne. A każde ćwiczenie przypisane jest do konkretnej jednostki w podręczniku, co jeszcze bardziej porządkuje pozyskaną wiedzę.

Ponadto w ramach uskutecznianej przez nas praktyki filologicznej zajmujemy się również tłumaczeniami (nieprzysięgłymi), jak również indywidualnymi przygotowaniami pod konkretny egzamin do zaliczenia. Organizujemy również kursy językowe dla firm w dwóch opcjach: standardowa metodą Direct lub Direct Business English. Wszystko, by jak najbardziej iść z duchem czasu i jeszcze bardziej optymalizować metody nauczania języka angielskiego.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług, a przekonają się Państwo dlaczego cieszymy się dobrą opinię na wrocławskim rynku szkoleń językowych. Dla nas profesjonalizm, życzliwość i okazyjne ceny – to kluczowe wyznaczniki, którym hołdujemy od początku naszej działalności. Bez naszych klientów nie moglibyśmy robić tego, co najbardziej kochamy dlatego tym bardziej wierzymy, że to co damy od siebie zawsze do nas wróci. W swojej pracy stawiamy na efektywność i szybki zwrot zainwestowanych pieniędzy pod postacią satysfakcji z postępów w nauce. Wystarczy, że Państwo do nas przyjdą, wykonają test weryfikujący aktualny poziom posiadanej wiedzy anglojęzycznej, a my przygotujemy indywidualny lub grupowy plan lekcji. Wszystko zależy od preferowanej intensywności w eksplorowaniu świata języka angielskiego. Bez względu jednak na czas w jakim chcą Państwo opanować język, serdecznie zachęcamy do kontaktu ze Szkołą Australlingua już dzisiaj. Życie ludzkie jest za krótkie, by odwlekać rozwój człowieka.